screenshot
HEJ, NE MOŽE TO TAKO!

E SAD SMO STVARNO SVE DOŽIVJELI Nećete vjerovati koga je glavni sudac isključio s utakmice i to zbog pretjeranog slavlja na velikom derbiju

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. ožujak 2017. 21:04

Isključenja igrača s terena, ali i onih s klupe već su normalna pojava. Isključuju se ponekad i navijači kada se prazne dijelovi tribina zbog nereda, a eto dočekali smo isključenje i sakupljača lopti.

Ballymena i Coleraine odigrali su 1:1 u derbiju Sjeverne Irske. Coleraine je poveo u 28. minuti kada je Eoin Bradley zabio iz odbijene lopte nakon što mu je golman prvo obranio penal.

Domaćini su na izjednačenje dugo čekali i konačno ga dočekali tek u 79. minuti kada je glavom zabio Johnny McMurray. Gol je izazvao erupciju oduševljenja na Showgroundsu, a nisu ludovali samo igrači i navijači već i sakupljači lopti.

Jedan se toliko oduzeo u slavlju da je otišao do klupe Colerainea i 'pomahnitalo' slavio. Bilo je toliko pretjerano da ga je sudac isklljučio s utakmice.

27. travanj 2024 02:09