dailymotion
OČITAO IM BUKVICU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 03. listopad 2017. 13:30

U derbiju osmog kola francuskog nogometnog prvenstva, okršaju klubova s Azurne obale Marseille je na gostovanju pobijedio Nicu 4-2 premda je nakon 16 minuta gubio 0-2.

Domaćin je već nakon 16 minuta vodio 2-0 golovima Balotellija (4) i Serija (16). Međutim, Marseille je do konca poluvremena okrenuo rezultat golovima Ocamposa (26, 44) i Lees Meloua (41-ag). Na otvaranju drugog dijela OM je zabio i četvrti pogodak, a strijelac je bio Luiz Gustavo.

Zanimljivo je bilo na poluvremenu kada je u tunel stadiona zakoračio Mario Ballotelli i očitao bukvicu svojim suigračima. Talijan je i inače poznat po 'kratkom fitilju', a to je pokazao i ovaj put.

- Tri gola u tri minute!?! Jeb*** se svi - urlao je Balotelli i u prolazu čak i udario reklamu.

26. travanj 2024 21:17