Bogdan Bogdanović i Bojan Bogdanović
 Brian Spurlock / USA TODAY Sports / Reuters
NBA LIGA

Piše: HinaObjavljeno: 01. studeni 2017. 09:17

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović bio je sinoć najučinkovitiji igrač Indiana Pacersa koji su sa 101-83 pobijedili Sacramento Kingse na svom terenu, a solidan učinak je ubilježio i Dragan Bender u pobjedi svojih Phoenix Sunsa.

Bogdanović je je u 27 minuta na terenu zabio 17 koševa (šut 6/13, trice 3/6) te tome dodao tri skoka, četiri asistencije i jednu ukradenu loptu. Thaddeus Young je ubacio 15 koševa, a Victor Oladipo 14. za Pacerse

Najbolji kod gostujuće momčadi bio je DeAron Fox koji je utakmicu završio sa 18 pogodaka. Dodajmo da je Bojanov prezimenjak u redovima Kingsa, inače srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović susret završio sa skromnih 7 koševa, 2 skoka i 2 asistencije.

Dragan Bender je sa svojim Phoenix Sunsima slavio protiv Brooklyna sa 122-114. Bender je u 26 minuta na terenu zabio deset koševa (šut 4/8), ugrabio je tri skoka i upisao tri asistencije i jedan blok.

Najučinkovitiji kod Sunsa bio je Devin Booker sa 32 pogotka, dok je Mike James ubacio 24.

Brooklyn je predvodio D'Angelo Russell sa 33 pogotka.

Slavili su i Los Angeles Lakersi Ivice Zubca sa 113-93 nad Detroit Pistonsima. Julius Randle je za pobjedu Lakersa zabio 17 koševa, a Kyle Kuzma 16. Zubac je odigrao svega dvije minute i u tom je vremenu upisao jedan skok.

Pistonse su predvodili Reggie Jackson i Tobbias Harris sa po 18 koševa svaki.

Oklahoma City Thunder je sa 110-91 bila bolja od Milwaukee Bucksa. Russell Westbrook je umalo upisao još jedan triple-double, utakmicu je završio sa 12 pogodaka, 10 skokova i devet asistencija. Najbolji kod Oklahome bio je Paul George sa 20 pogodaka, a Carmelo Anthony je dodao 17 koševa i osam skokova.

NBA liga, rezultati:

Los Angeles Lakers - Detroit Pistons 113-93

(Ivica Zubac je igrao dvije minute za Lakerse, upisao jedan skok)

Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder 91-110

Brooklyn Nets - Phoenix Suns 114-122

(Dragan Bender je igrao 26 minuta za Phoenix, zabio je 10 koševa, ugrabio tri skoka i upisao tri asistencije i jedan blok)

Indiana Pacers - Sacramento Kings 101-83

(Bojan Bogdanović igrao 27 minuta za Indianu, zabio je 17 koševa, ugrabio je tri skoka, upisao je četiri asistencije i jednu ukradenu loptu)

25. travanj 2024 05:53