May 3, 2017; Cleveland, OH, USA; Cleveland Cavaliers forward LeBron James (23) reacts in the third quarter against the Toronto Raptors in game two of the second round of the 2017 NBA Playoffs at Quicken Loans Arena. Mandatory Credit: David Richard-USA TODAY Sports
David Richard-USA TODAY Sports/Reuters

SAVRŠEN SKOR U DOIGRAVANJU

• Hina

• 18.05.2017. u 10:15

• Cleveland Cavaliers su poveli sa 1-0 u seriji nakon što su sinoć u prvoj utakmici finala Istočne konferencije svladali u Bostonu Celticse sa 117-104.

LeBron James je bio prvi igrač utakmice sa 38 poena, devet skokova i sedam asistencija. Kevin Love je dodao 32 koša i 12 skokova za Cavalierse koji imaju sjajan skor u doigravanju bez poraza 9-0. Prošle godine su na putu do svog prvog naslova prvaka NBA imali niz 10-0.

Boston je promašio 11 od prvih 14 šuteva, tako da Cavaliersi dolaze u vodstvo koje ne ispuštaju do kraja. Prvu četvrtinu Cavaliers su zaključili prednošću od 11 koševa, na kraju prvog poluvremena Cavsi vode sa 26 koševa, a na kraju treće sa 17 koševa.

Avery Bradley i Jae Crowder su predvodili Celticse sa po 21 pogotkom svaki. Isaiah Thomas je zabio 17 koševa.

Druga utakmica se igra u petak u Bostonu.