Screenshot
OZLJEDA DESNOG GLEŽNJA

Piše: HinaObjavljeno: 31. ožujak 2017. 11:55

Los Angeles Lakersi Ivice Zubca sinoć su izgubili sa 104-119 od Minnesota Timberwolvesa, a hrvatski je košarkaš teren morao napustiti nakon samo dvije minute igre zbog ozljede.

Timberwolvese (30-44), koji će gotovo sigurno propustiti doigravanje 13. godinu zaredom, do pobjede je predvodio Ricky Rubio s 33 poena, 10 asistencija i pet skokova, dok je njegov suigrač Karl-Anthony Towns ubacio 32 koša, a Andrew Wiggins 27.

Kod Lakersa (21-54) najučinkovitiji je bio Jordan Clarkson sa 18 pogodaka, a D’Angelo Russell je dodao 14 uz sedam asistencija. Za Lakerse je ovo 17. poraz u 19 zadnjih utakmica. Ivica Zubac je na terenu proveo samo dvije minute jer je ozlijedio desni gležanj, a u tom je vremenu zabio dva koša.

Radi se o uganuću gležnja, prva rendgenska snimka pokazala je da se ne radi o težoj ozljedi, a trener Luke Walton zasad ne želi prognozirati kada bi se Zubac trebao vratiti na parket.

Cleveland Cavaliers su upisali treći uzastopni poraz, sinoć su ih u Chicacgu sa 99-93 pobijedili Bullsi.

Nikola Mirotić je zabio 28 koševa, od čega je šest trica, a Jimmy Butler je dodao 25 za Chicago Bullse.

LeBron James je za Cleveland ubacio 26 koševa čime se popeo na sedmo mjesto najboljih strijelaca NBA s ukupno 28,599 pogodaka u karijeri i preskočio Shaquilea O'Neala.

Kyrie Irving je dodao 20 koševa za Cavalierse koji su drugui u Istočnoj konferenciji iza Bostona. Chicago se popeo na deveto mjesto Istoka.

18. travanj 2024 04:26