Bill Streicher / USA Today Sports / Reuters
NBA LIGA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. travanj 2017. 10:04

Philadelphia 76ersi Darija Šarića sinoć su poraženi na gostovanju kod Cleveland Cavaliersa 122:105.

Hrvatski košarkaš odigrao je utakmicu slabou za svoje visoke standarde ubacivši 8 koševa, uz 4 skoka i 4 asistencije, ali slab šut iz igre 3-12.

LeBron James s 34 koša, 9 skokova i 6 asistencija vodio je Cavalierse, dok je Kyrie Irving ubacio 24 koša uz 9 asistencija.

Kod 76ersa je najbolji sa 19 koševa bio Timothe-Luwawu Gabarrot.

Boston Celticsi pobijedili su Orlando Magic kod kuće sa 117:116, a Mario Hezonja je u porazu svoje momčadi sudjelovao sa 4 koša, 1 skokom i 1 asistencijom za 17 minuta na parketu. Isaiah Thomas s 35 postignutih poena vodio je Celticse do slavlja do kojeg su domaćini stigli slobodnim bacanjima Ala Horforda.

Oklahoma City Thunder je kod kuće izgubio od San Antonija 95:100, a domaćinima nije pomogao ni 39. triple-double Russella Westbrooka.

Ubacio je Westbrook 32 poena, uz 15 skokova i 12 asistencija i sada mu još samo dva triple-doublea fale kako bi dostigao legendarnog Oscara Robinsona iz sezone 1961/62. Spursi su u trećoj četvrtini zaostajali čak 21 poen, a nisu vodili sve do zadnje minute i zakucavanja LaMarcusa Aldridgea 20.7 sekundi prije kraja. Kawhi Leonard s 27 poena i Pau Gasol sa 17 bili su najbolji igrači Spursa.