Screenshot: Twitter
ZAISTA IMPRESIVNO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. listopad 2017. 10:56

U sinoćnjoj utakmici NBA predsezone Cleveland Cavaliersi poraženi su na gostovanju kod Washington Wizardsa sa 102:94.

Cavaliersi su u tri predsezonska susreta upisali tri poraza, ali kako uglavnom igraju igrači iz drugog plana malo koga porazi uzrujavaju.

Potez sinoćnje utakmice svakako je pripao igraču Cavaliersa Jeffu Greenu koji je u drugoj četvrtini brutalno zakucao preko suparničkog igrača. Zaista impresivno zakucavanje nakon kojeg je poskočila cijela klupa Cavaliersa na kojoj su između ostalih bili i LeBron James i naš Ante Žižić, te ušla na parket. Kako i ne bi, Greenovo zakucavanje bilo je tako moćno, a odraz tako visok.

Green je inače susret završio s 19 poena i 7 skokova, dok je Žižić krenuo u petorci i i za 23 minute upisao 7 koševa, 7 skokova, te po jednu ukradenu loptu i blokadu.

27. travanj 2024 00:58