NIKO KRANJČAR:

'Na Euro idemo po veliki rezultat, ali najbitnije je da prvo dobijemo Irsku!'

  • Drago Sopta / CROPIX

Objavljeno: 10.02.2012

Sretan sam što sam konačno odigrao dvije utakmice zaredom, nadam se da ću povjerenje trenera dobivati i dalje, da budem u formi za Europsko prvenstvo

Niko Kranjčar na jedan dan posjetio je Zagreb, odradio ambasadorsku ulogu u Gilletteovoj promociji nove britvice, iako ovih dana nema previše vremena budući da se upravo u Londonu seli na novu lokaciju blizu Holland Parka. Hoće li kupiti stan u britanskoj prijestolnici, zasad nije odlučio.

- Sretan sam što sam konačno odigrao dvije utakmice zaredom, nadam se da ću povjerenje trenera dobivati i dalje, da budem u formi za Europsko prvenstvo - kazao je Niko popriličnom broju okupljenih novinara i televizijskih ekipa.

Njegovo je ime privuklo medije...

- Anfield? Osvojili smo bod, to moraš prihvatiti kao dobar rezultat ako nisi kompletan, a Liverpool je u formi. Pokazali smo i naše lice po kojem se znamo dobro braniti.

Prijelazni rok je prošao, sad nema druge nego fokusirati se na završnicu sezone...

- Nisam inzistirao ni na čemu. Niti na ostanku, niti na odlasku. Uostalom, nisam ja vlasnik svog ugovora da bih odlučivao o transferu. Iako je jasno da želim što više igrati.

Nešto se promijenilo u posljednje vrijeme, ponovno vas Redknapp "vidi". O čemu se radi?

- Ne znam, nisam razgovarao s njim, zbog suđenja nije ga bilo 13 dana u klubu. Dolazio je samo na utakmice. S nama je dugo vremena, znamo njegove ideje, kao i pomoćnike kojima je sve prenio. Izostanak menadžera nije previše utjecao na igru, što pokazuju rezultati.

Varirao je vaš odnos s Redknappom. Kakvi ste sada?

- Odlični, kaj ne vidite koliko se volimo?

Europsko prvenstvo? Kad ga pitate reći će "još je daleko". Iako zapravo ima definiranu sliku u glavi...

- Reprezentacija je uvijek nekako u podsvijesti, emotivno smo svi vezani uz nju i željni ponovnog dokazivanja. Nadam se da ćemo postići veliki rezultat.

Koliko je realno da prođemo skupinu u Poljskoj?

- Vrlo realno. Vjerujemo u sebe i svoju kvalitetu. Prvenstveno se uzdam da ćemo svi biti zdravi i odlično pripremljeni. Najbitnije je da dobijemo Irsku u prvoj utakmici.

CIJELI INTERVJU MOŽETE PROČITATI U TISKANOM IZDANJU SN-a!

Broj preporuka: 4

FACEBOOK KOMENTARI

ARHIVA ČLANAKA

Fotogalerije

Opći uvjeti korištenja | Pravila prenošenja sadržaja | Zaštita privatnosti | Pravila komentiranja | Impressum | Oglašavanje

Europa digital mreža: Autoklub | Cafe.hr | Centar Zdravlja | Crochef.com | Dubrovački vjesnik | GameLand | Globus | Gloria | Gloria Shop | Gorila | Igralica | Jutarnji list | Jutarnji klub | Jutarnji nekretnine | Lektire | MojFaks | MojKvart | Moj spoj | Moja edukacija | Neon | Otvoreno more | Ptičica | Punkt | Slobodna Dalmacija | Sportske novosti | Stilist | Šibenski list | Teen | Teen.hr | Teen385 | Vita | Životopis | Znanost.com

WAZ: Der Westen