Soccer Football - Bundesliga - Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund - Commerzbank-Arena, Frankfurt, Germany - October 21, 2017 Frankfurt coach Niko Kovac reacts REUTERS/Kai Pfaffenbach DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE DURING MATCH TIME TO 15 PICTURES PER GAME. IMAGE SEQUENCES TO SIMULATE VIDEO IS NOT ALLOWED AT ANY TIME. FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050
REUTERS/Kai Pfaffenbach

LIGE PETICE

REMI NIKE KOVAČA KOD MAINZA ZA PRIBLIŽAVANJE VRHU BUNDESLIGE Protivnik 'ukrao' Anti Rebiću gol za vodstvo na teškom gostovanju

• Hina

• 27.10.2017. u 23:26

• U prvoj utakmici 10. kola njemačkog nogometnog prvenstva mainz 05 i Eintracht iz Frankfurta, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, igrali su 1-1 (0-1).

Gosti iz Frankfurta poveli su u 37. minuti kada je Stefan Bell u vlastiti gol skrenuo dodavanje Mariusa Wolfa, a da to nije učinio strijelac bi bio hrvatski napadač Ante Rebić prema kojemu je to dodavanje bilo upućeno, a pred Rebićem je bila prazna mreža. na konačnih 1-1 poravnao je Suat Serdar u 71. minuti.

Rebić je igrao do 74. minute za Eintracht koji je sada sedmi sa 15 bodova, dok je Mainz 11. sa 11 bodova.

Na vrhu su Borussia iz Dortmunda i Bayern sa po 20 bodova, dok treći RB Leipzig ima 19.