Joshua Kimmich
 REUTERS/Fabian Bimmer
BUNDESLIGA

Piše: HinaObjavljeno: 24. rujan 2016. 19:43

Bayern je zadržao maksimalan učinak u Bundesligi pobjedom nad Haburger SV-om u gostima, a uspješan je bio i Bayer koji polako hvata formu nakon slabijeg ulaza u prvenstvo.

Bayern je slavio 1:0 pogotkom Joshue Kimmicha u 88. minuti i došao do 5. pobjede u 5 kola. Bavarci su bili opasniji takmac, a hrvatski nogometaš Alen Halilović nije nastupio za momčad sa sjevera Njemačke.

Leverkusen je nakon brojnih preokreta svladao Mainz 3:2 u gostima, a apsolutni junak gostiju je bio meksički napadač Javier Hernandez, strijelac sva tri gola za Apotekare.

Eintracht Frankfurt bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača je remizirao 3:3 s Herthom iako je vodio 2:1, a bod su spasili u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena. Zabio je Hector na asistenciju hrvatskog nogometaša Ante Rebića.