Matthias Hangst/Getty Images / Getty Images
BUNDESLIGA

Piše: HinaObjavljeno: 01. listopad 2017. 18:46

U susretu 7. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg je pobijedio Hoffenheim 3-2 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Robina Hacka, no samo minutu kasnije izjednačio je Florian Niederlechner, a u 18. minuti Freiburg je okrenuo rezultat golom Caglara Soeyuencuea.

U 87. minuti je Pascal Stenzel povisio na 3-1, a tračak nade gostima donio je Julian Schuster postigaši u 90. minuti pogodak u vlastitu mrežu. Ipak, u preostale četiri minute Hoffenheim nije uspio izjednačiti.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je za goste cijeli susret.

Ovom pobjedom Freiburg je pobjegao iz zone ispadanja i skočio je na 15. mjesto sa sedam bodova. Hoffenheim je ostao na drugom mjestu sa 14 bodova, dok je Bayern treći s bodom manje, ali i utakmicom manje. U vodstvu je Borussia Dortmund sa 19 bodova.