Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images
ODLIČAN POČETAK

Piše: HinaObjavljeno: 19. kolovoz 2017. 20:02

Hrvatski napadač Andrej Kramarić donio je pobjedu Hoffenheimu u 1. kolu nove sezone Bundeslige. Kramarić, koji je u igru ušao u 64. minuti, zabio je 20 minuta kasnije, pogodivši sa 18 metara mrežu Werdera za pobjedu 1-0.

Unatoč brojnim izostancima zbog ozljeda Borussia Dortmund je u subotu u gostima dobila Wolfsburg sa 3-0, a odličnu partiju pružio je 18-godišnji američki Hrvat Christian Pulišić. On je u 22. minuti zabio vodeći pogodak za Borussiju, a u 60. je asistirao Pierre-Emericku Aubameyanga za 3-0.

Andrej Kramaric Goal HD - Hoffenheim 1-0 Werder...

Bivši Dinamovac Josip Brekalo je u dresu Stuttgarta, povratnika u Bundesligu, odigrao cijeli susret protiv Herthe, koja je slavila sa 2-0. Oba gola za Herthu zabio je Mathew Leckie, u 46. i 62. minuti.

Večeras Schalke dočekuje Leipzig, a dan ranije je Bayern u prvoj takmici nove sezone na svom terenu svladao Bayer iz Leverkusena sa 3-1.