Piše: Sportske novostiObjavljeno: 30. lipanj 2016. 10:39

UE SANTA COLOMA - LOKOMOTIVA 1:3 (Reis 93'/ Marić 20', 73', Prenga 65')

UE Santa Coloma: Perianes; Rubio, Martinez, Ruiz, Aloy; Ayala, Crespo, Salomo, Bernat; Anton, Reis

Lokomotiva: Filipović; Bručić, Perić, Prenga, Bartolec; Ivanušec, Capan, Çekiçi, Fiolić, Grezda; Marić

------------------------------------------------

Lokomotiva je unatoč svim problemima koje je doživjela u Andori uspješno započela europsku sezonu, na gostovanju kod Santa Colome slavili su sa 3:1 i tako razriješili sve dvojbe oko prolaza u 2. pretkolo, ako ih je uopće i bilo.

Susret kakav smo i očekivali, Lokosi su od prvog sučeva zvižduka namentuli svoju igru, kroz posjed pokušali zaprijetiti domaćinu, koji je bio u potpuno podređenom položaju.

Pritisak je urodio plodom u 19. minuti, Cekicija nakon prodora srušio Rubio, a sudac je rezolutno pokazao na bijelu točku. Odgovornost je preuzeo Mirko Marić, čiji je loš udarac obranio Perianez, no na njegovu sreću lopta mu se odbila točno u noge, pa nije imao problema iz popravnog poentirati za vodstvo Lokosa.

Sustavan pritisak Lokosa isplatio se sredinom drugog dijela, naizgled loš korner pretvorio se u pogodak, Fiolić je ubacio, Perić je čudesno spustio za Prengu koji je u padu iz voleja probušio Perianeza. Do kraja utakmice Marić je postigao još jedan pogodak za Lokose dok su domaćini preko Portugalca Reisa u posljednjim sekundama utakmice uspjeli malo ublažiti poraz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRAJ UTAKMICE

GOOOOOL 93. minuta - Lokosi ipak nisu izdržali bez primljenog pogotka. Portugalac Reis zabio je utješni pogodak za domaćine

GOOOOOL 73. minuta - Marić se ponovno upisao na listu strijelaca i praktički osigurao Lokosima miran uzvrat u Zagrebu

GOOOOOL 65. minuta - Prenga je povećao vodstvo Lokomotive u Andori

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

30. minuta - Pokušao je Çekiçi dvaput u razmaku od pet minuta, ali lopta nije htjela u gol

GOOOOOL 20. minuta - Marko Marić promašio je jedanaesterac, ali iapk je uspio dobro reagirati na odbijenu loptu i pospremiti je u mrežu za vodstvo Lokomotive

4. minuta - Pucao je Grezda, ali vratar domaćina zaustavlja njegov pokušaj

1. minuta - Utakmica je počela!

17. travanj 2024 11:56