Screenshot: Daily Motion
BEZ PAMETI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. veljača 2017. 12:50

Sinoćnju uzvratnu utakmicu 1/16 finala Europske lige između Tottenhama i Genta na Wembleyju obilježio je brutalan start Tottenhamovog Dele Allija koji je u 40. minuti pokosio suparničkog igrača Brechta Dejaegerea s dvije noge.

Sudac Manuel de Sosa nije imao nikakve dileme i odmah je isključio Tottenhamovu zvijezdu.

Nakon susreta po Alliju je bez pardona raspalio bivši menadžer kluba Harry Redknapp.

"Alli je mogao okončati njegovu karijeru. Nema nikakve sumnje, bilo je to jako loše. Mogao mu je slomiti nogu, potrgati ju i bio bi to kraj. Mora to izbaciti iz svije igre. Taj start je bio užasan. Prvao je čudo da mu nije slomio nogu", komentirao je Redknapp za BT Sport.

Dele Alli Red Card For Horror Tackle vs Brecht... by fabiolafarrelly

Dejaegere je nakon starta uspio ostati u igri sve do 56. minute kada je zamijenjen. Inače, jedan od najboljih igrača Genta u sinoćnjoj utakmici koja je završila 2:2 i koja je Belgijancima donijela prolaz s ukupnih 3:2 bio je hrvatski vratar Lovre Kalinić koji je imao nekoliko sjajnih obrana.

All Goals & highlights - Tottenham Hotspur 2... by Live1Goals

U manje od mjesec dana koliko nastupa za Gent Kalinić je u osam nastupa primio svega pet golova i postao je junak navijača.

23. travanj 2024 19:48