Tom Dubravec / Hanza Media / CROPIX
'NI GANDALF IH NE MOŽE SPASITI'

DRUŠTVENE MREŽE DIVLJAJU NAKON POVIJESNOG SLAVLJA ZAGREBAČKOG KVARTA NA POLJUDU 'Navijam za Real, Bayern, Juve..., a od jačih klubova za - Rudeš!'

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. studeni 2017. 09:17

Rudeš je u 15. kolu 1. HNL stigao do neočekivane pobjede na Poljudu protiv Hajduka (3:2). Izgledalo je kako će Bijeli relativno lako stići do slavlja nakon što su poslije prvih 45 minuta vodili sa 2:0, ali hrabri gosti iz Zagreba su u nastavku utakmice utrpali tri komada Stipici i odnijeli sva tri boda.

Hajduk je očekivano krenuo u susret protiv Rudeša i nakon 20-ak minuta vodio sa 2-0 golovima Borje Lopeza (15) i Ohandze (21), no potom je splitski sastav propustio nekoliko izglednih situacija za povećanje prednosti i rješavanje susreta.

Entrena je svojim prvim golom u 61. minuti smanjio na 2-1, a nakon što je Teklić u 67. promašio stopostotnu šansu za 3-1, uslijedila je kazna jer je Budimir u 69. izjednačio na 2-2. Do kraja dvoboja igralo se potpuno otvoreno, a na kraju je u takvoj igri do pobjedničkog pogotka stigao Rudeš, a svoj drugi gol Entrena je postigao u 88. minuti.

Nakon susreta nezadovoljna je bila i publika na Poljudu koja je Upravu kluba i igrače 'častila' brojnim uvredama, a mladi nogometaš Bijelih Fran Tudor pogođen je i upaljačem. Ništa manje kritični nisu bili niti oni na društvenim mrežama koji su također izrazili svoje mišljenje aktualnim stanjem u klubu.

IZDVAJAMO NEKE OD ZANIMLJIVIJIH KOMENTARA

'Niti Gandalf ih ne može spasiti'

'Hajduk je limitirana momčad, a uz to forsiraju se loši igrači umjesto da igraju naša dica poput Delića, Teklića, Bašića…'

'Meni je bilo šokantno da je Rudeš protiv tih slabića uopće gubio...'

'Da dođe za trenera Ancelloti ne bi ništa napravio jer igrači koji igraju za Hajduk ne zaslužuju igrati u njemu jer nemaju tu kvalitetu'

'Nisam hajdukovac i nemam pravo puno komentirati, Hajduk pod hitno mora uzeti domaćeg trenera Mršica, Vulića i sl. i uzeti svoje igrače iz Dalmacije i po gasu'

'Sve treba potjerati nitko vise ne igra srcem za Hajduk svima njima je Hajduk odskočna daska'

'Navijam za Real, Bayern, Psg, Juventus, MUTD a od jačih klubova za Rudeš hahahahahaha'

'Sve rastjerat treba i 6 mjeseci ne dat im plaću i pustit juniore da igraju'

'Ovakvu utakmicu već dugo nisam gledao. Rudeš, posljednjeplasirana ekipa pobjedila Hajduka u Splitu! Zar je to moguće! Očigledno je, jer semafor je na kraju utakmice to pokazao. Očekujem veliku gužvu u Hajduku, otkaze i odlaske, jer ovo je sramotno za Hajduk'

20. travanj 2024 15:50