CROPIX
NEIZVJESNO DO KRAJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. svibanj 2017. 21:22

Gorica i Solin su igrali 1:1 u zadnjem kolu Druge HNL čime su Goričani izborili kvalifikacije za Prvu HNL i približili se povijesnom plasmanu u društvo najboljih hrvatskih klubova.

Solinjani su poveli u 15. minuti zahvaljujući Perkoviću i vodili sve do 87. minute, ali onda je Ante Radoš zabio za 1:1 i veliko slavlje. Ne možemo upotrijebiti izraz 'zatresao mrežu' jer je lopta plesala oko gol-linije, a pomoćni sudac je procijenio da ju je i prešla. Ova utakmica je bila izravan sraz za drugo mjesto s obzirom da su Goričani imali dva boda više upravo u odnosu na goste.

Gorica će u kvalifikacijama igrati protiv Cibalije 4. i 7. lipnja.

19. travanj 2024 11:14