33. KOLO PRVE HNL

OSIJEK UVJERLJIV PROTIV SLAVEN BELUPA Ejupi i Lopa zabili u Gradskom vrtu i slomili Slaven Belupo

Piše: HinaObjavljeno: 13. svibanj 2017. 23:35

U zadnjem susretu 33. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka bili bolji od Slaven Belupa s 3-0 (2-0) i tako ostali u borbi za treće mjesto.

Osijek je već nakon 16 minuta vodio s 2-0. U 9. minuti se za loptu izborio Muzafer Ejupi i preciznim prizemnim udarcem pogodio vrata, da bi u 16. minuti Ukrajinac Dmitro Lopa iz slobodnog udarca s 18 metara pogodio same rašlje. Ejupi je u 52. minuti iz kaznenog udarca postigao svoj drugi gol na utakmici, da bi u 72. minuti Makedonac promašio dosuđeni novi penal.

Osijek se na trećem mjestu i s 62 boda poravnao s Hajdukom, dok je Slaven Belupo ostao šesti s 38 bodova.

Pred 1600 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Vučković iz Zagreba.