Vladimir Dugandzic / CROPIX
ZAVRŠNICA HNL-A

Hajduk je u 34. kolu HNL-a dočekao Lokomotivu, a uzbudljivi susret je na Poljudu završio remijem 1:1...
Piše: HinaObjavljeno: 16. svibanj 2017. 14:13

HAJDUK - LOKOMOTIVA 1:1 (Hamza 87'; Doležal 37')

HAJDUK: Stipica - Ismajli (od 54. Hamza), Terzijev, Nižić, Memolla - Bašić, Jefferson (od 63. Savvas), Kožulj (od 71. Jandrek) - Vlašić - Said, Futacs

LOKOMOTIVA: Šemper - Karačić, Kolinger, Rrahmani, Valentić - Šunjić, Karimi (od 57. Kluk) - Grezda, Halilović, Cekici (od 35. Bočkaj) - Doležal (od 85. Stolnik)

--------------------------------------------------------------

U utakmici 34. kola Prve HNL Hajduk i Lokomotiva su na Poljudu odigrali 1-1 (0-1). Goste je u vodstvo doveo Doležal (37), dok je na konačnih 1-1 poravnao Hamza (87).

Hajduk je čitavo drugo poluvrijeme imao igrača više jer je u prvoj minuti nastavka drugi žuti karton dobio Bočkaj, ali nije uspio potpuno preokrenuti zaostatak s poluvremena.

Pred 4.000 gledatelja sudio je Bebek iz Rijeke.

Hajduk i Osijek su tako ostali bodovno poravnati, dva kola prije kraja prvenstva imaju po 63 boda te zauzimaju treće i četvrto mjesto, ali u prednosti je splitski klub zbog boljeg omjera u međusobnim susretima. Lokomotiva je peta sa 40 bodova, dva više uz utakmicu više od šestog Slavena Belupa.

Na vrhu je Rijeka s 82 boda, pet manje ima drugi Dinamo. U srijedu će Dinamo od 18 sati dočekati Istru 1961, dok će Rijeka od 20 sati gostovati kod Slavena Belupa u Koprivnici.