CROPIX
MODRA NEMOGUĆA MISIJA

VIDEO GOLA KOJI JE PRUŽIO ZADNJU NADU HRVATSKOM PRVAKU Dinamo teškom mukom pobijedio Osijek, ali nije dočekao čudo na Rujevici!

Dinamo je u 35. kolu HNL-a golom Sigalija u 63. minuti uspio svladati Osijek u Gradskom vrtu i sada mu preostaje samo se nadati pobijedi Cibalije na Rujevici...
Piše: HinaObjavljeno: 21. svibanj 2017. 13:00

OSIJEK - DINAMO 0:1 (Sigali 63')

OSIJEK: Malenica - Grgić, Škorić, Barać, Barišić - Mioč, Lukić, Knežević - Lopa - Ejupi, Boban. Trener: Zoran Zekić.

DINAMO: Livaković - Stojanović, Sigali, Lešković, Pivarić - Moro, Antolić - Soudani, Sammir, Olmo - Hodžić. Trener: Ivajlo Petev.

-----------------------------------------------------------------

U susretu 35. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Dinama pobijedili Osijek s 1-0 (0-0) te su ponovno na dva boda zaostatka od lidera Rijeke.

Unatoč Dinamovoj pobjedi u Osijeku, Riječani će večeras na Rujevici proslaviti prvi naslov prvaka ukoliko svladaju Cibaliju.

Dinamo je bio bolja momčad, ali u prvom poluvremenu nisu uspjeli naći način kako svladati sjajnog vratara Osijeka Malenicu. Zagrepčani su konačno poveli u 64. minuti kada je Argentinac Leonardo Sigali nakon duge akcije volejem s desetak metara neobranjivo pogodio kut osječkih vrata.

Rijeka vodi s 85 bodova ispred Dinama s 83, Hajduk ima 66, a Osijek 63 boda.

Pred 3500 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Bebek iz Rijeke.