REUTERS
U 'VELIKOM' STILU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. listopad 2017. 01:10

Karim Benzema nije se proslavio u remiju Real Madrida i Tottenhama 1:1 na Santiago Bernabeuu.

Francuz je već u 5. minuti imao praktički prazan gol pred sobom, no uspio je promašiti. Ronaldo je prvo pucao glavom, a lopta se od stative odbila ravno u noge francuskog napadača koji ju je poslao pored gola.

U 54. minuti Casemiro je ubacio, a Benzema s četiri metra uspio praktički pogoditi Huga Llorisa u nogu. Mnogi će reći kako se ovdje radi i o sjajnoj obrani golmana Tottnehama, no nekako prevladava mišljenje kako je Benzema ovo jednostavno morao zabiti.

Zinedine Zidane je konačno izgubio strpljenje s Benzemom u 76. minuti kada ga je zamijenio Asensiom, a na partiju Francuza osvrnuo se i jedan od najvećih engleskih napadača svih vremena.

"Je li stvar u meni, ili je Benzema malčice precijenjen? Solidan, ali nikako velik", napisao je Gary Lineker.

19. travanj 2024 17:00