Luka Modrić
 REUTERS/Yiannis Kourtoglou / REUTERS
NAKLON DO PODA MAJSTORE

Piše: HinaObjavljeno: 22. studeni 2017. 00:04

Aktualni europski nogometni prvak Real Madrid osigurao je plasman u osminu finala Lige prvaka nakon što je u susretu petog kola H skupine u Nikoziji pobijedio APOEL 6-0, a prvi pogodak na utakmici postigao je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić.

"Kraljevski klub" je rutinski odradio gostovanje u Nikoziji. Sav posao europski prvak je obavio u prvom poluvremenu postigavši četiri gola, a potom u nastavku potvrdio pobjedu s još dva gola.

Modrić je odigrao cijeli susret, a bio je to njegov 64. nastup u LP čime je postao hrvatski rekorder. Do sada je dijelio vrh ljestvice sa Darijom Srnom. Mateo Kovačić nije bio u krugu kandidata za nastup.

19. travanj 2024 20:09