screenshot
MOGLO JE SVE BITI DRUGAČIJE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. rujan 2017. 00:03

Real Madrid je u sklopu drugog kola Lige prvaka gostuje na Westfalenu kod Borussije Dortmund gdje trenutačno vodi 2:1. Strijelci za gostujuću momčad bili su Gareth Bale u 18. odnosno 50. minuti susreta, dok je za domaćine zabio Aubameyang u 54. minuti utakmice.

Ipak, samom pogotku 'kraljevskog kluba' prethodila je sumnjiva situacija u kaznenom prostoru Madriđana kada je lopta u ruku pogodila Sergija Ramosa, ali sudac je ostao nijem.

Igrači domaće momčadi žestoko su protestirali, ali glavni sudac, ‭Nizozemac Björn Kuipers ostao je čvrst pri svojoj odluci. Ostaje dojam da je Kuipers ipak pogriješio u ovoj situaciji.

17. travanj 2024 00:20