Britain Soccer Football - Juventus v Real Madrid - UEFA Champions League Final - The National Stadium of Wales, Cardiff - June 3, 2017 Juventus' Mario Mandzukic celebrates scoring their first goal Reuters / Phil Noble Livepic
Reuters / Phil Noble Livepic

DRUŠTVENE MREŽE VRIŠTE

• Sportske Novosti

• 03.06.2017. u 22:48

• Real Madrid obranio je naslov pobjednika Lige prvaka. Juventusova obrana primila je svega tri gola na putu do ovogodišnjeg finala Lige prvaka u 12 utakmica i onda joj je večeras 'kraljevski klub' zabio četiri komada i slavio sa 4:1.

Mario Mandžukić spasio je čast 'stare dame' jednim od najljepših golova u povijesti finala Lige prvaka. U 27. minuti primio je loptu leđima okrenut prema golu i iz poluvoleja preko glave savladao Keylora Navasa u tom trenutku za poravnanje. Nije bilo dovoljno. Casemiro i Ronaldo svojim drugim golom nakon asistencije okrenuli su vodu na Realov mlin, a Marco Asensio je stavio točku na i.

Kako bilo, društvene mreže su nakon Mandžine majstorije jednostavno eksplodirale. U nastavku donosimo neke od komentara:

"Lopta nije dodirnula tlo. Ovo je pravo umjetničko djelo".

"Isuse. Mario Mandžukić zabio je gol stoljeća i to u finalu Lige prvaka".