Screenshot: Twitter
TEŠKI TRENUCI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. ožujak 2017. 09:37

I to se dogodilo. Pep Guardiola prvi put u svojoj trenerskoj karijeri nije dogurao do polufinala Lige prvaka. Na putu mu se ispriječio Subašićev Monaco, a slavni Španjolac nije skrivao razočaranje.

Nakon pobjede Manchester Cityja u prvoj utakmici 5:3 kladionice su za prolaz dakako davale puno veće šanse 'građanima', ali Monaco je slavio u uzvratu s 3:1 i zbog pravila gola više u gostima prošao u četvrtfinale.

Guardiolinom Cityju presudio je gol Bakayoka iz 77. minute za konačnih 3:1, a reakcija trenera nakon njega obišla je svijet. Guardiola je bio bijesan.

"Igrali smo odlično u drugom poluvremenu, ali smo zaboravili da bi to morali i u prvom poluvremenu. Samo drugo poluvrijeme nije bilo dovoljno. Iz ovoga moramo naučiti jer nam očito nedostaje iskustva", govorio je Guardiola nakon susreta.

26. travanj 2024 23:44