Action Images via Reuters/Jason Cairnduff / Action Images via Reuters
'LOM' NA GOODISON PARKU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. kolovoz 2017. 10:34

Hajduk je poražen od Evertona 2:0 u Play offu Europske lige, a utakmica opet nije mogla proći bez problema s navijačima.

Utakmica je u 32. minuti na pet minuta prekinuta nakon što se “zakuhalo” između Torcide i domaćih navijača, pa su se oko Hajdukovih pristaša kojih je u Liverpoolu bilo oko 1500, pojačale snage redara i policije koje su morala primiriti situaciju. Sudac Kružliak vidjevši da ima navijača u terenu morao je prekinuti susret.

Iz sektora gdje su navijači Bijelih poletjele su na teren boce i stolice, a umalo su upali i na samo igralište. No, zaštitari i policija u žutom, spriječili su invaziju... Kasnije su se čarke nastavile, iz Evertonova tabora poletjelo je i nekoliko boca prema navijačima Bijelih. Kako je sve pokriveno kamerama, vidjet ćemo kakve će i hoće li ponovno biti sankcija.

KAKO JE SVE IZGLEDALO POGLEDAJTE U VIDEU!

Hajduk Split fans launch chairs and bottles at...

21. travanj 2024 10:25