futsaldinamo.hr
SVE SE POSLOŽILO

LUDO SLAVLJE ZAGREPČANA U SPLITU Futsal Dinamo u pravoj drami srušio domaćina i preuzeo drugo mjesto!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. ožujak 2017. 22:56

Veliki splitsko-zagrebački derbi otišao je ipak na stranu gostiju! Futsal Dinamo je na svoj peti rođendan svladao Split Tommy na Gripama s 4:3! Ovom pobjedom Dinamo se bodovno izjednačio sa Splitom, ali je zbog boljeg međusobnog omjera preuzeo drugo mjesto na ljestvici, tri kola prije kraja regularnog dijela prvenstva.

Nova utakmica između Splita i Dinama priredila je standardnu dramu. Unatoč lošem ulasku u utakmicu Dinamo je poveo, no domaćini do kraja poluvremena izjednačuju, a početkom nastavka i preokreću. Međutim, Dinamo je, kao i mnogo puta ove sezone, u nastavku utakmice dignuo svoju igru na višu razinu te je, unatoč dvije minute igre s igračem manje zbog isključenog Danijela Bešlića, došao do prednosti od 4:2.

No, Dinamovci su već do 29. minute sakupili četiri akumulirana prekršaja, Josip Suton je smanjio na 3:4 i u završnici dvoboja odvijala se prava drama. Apsolutni junak utakmice bio je mladi Karlo Maloševac koji je u završnici obranio nekoliko teških lopti i čak dva deseterca uključujući i onaj 15 sekundi prije kraja!

-------------------------------------------------------------

19. kolo 1.HMNL:

Split Tommy – Futsal Dinamo

Raspored:

20.3., SD Mate Blažine, Labin: Potpićan Albona – Uspinjača 7:7

21.3., SD Gripe, Split: Split Tommy – Futsal Dinamo 3:4 (Suton 19', 25', Marić 21'/ Horvat 14', Penava 24', 32' Ziberi 26')

21.3., SD Brod, Slavonski Brod: Brod 035 – Vrgorac, 20:30

21.3., SC Lučko, Zagreb: Alumnus – Osijek Kelme, 21:00

21.3., SD Sutinska vrela, Zagreb: Nacional – Square, 21:15