Miralem Pjanić, veznjak Juventusa i reprezentativac BiH, najvrijedniji je Ramadanijev klijent
 Srdjan Stevanovic/Getty Images / Getty Images
LUDA NOĆ U GRČKOJ

Piše: HinaObjavljeno: 14. studeni 2016. 00:12

U kvalifikacijama za nogometno Svjetsko prvenstvo 2018. u nedjelju je u skupini H Belgija svladala Estoniju sa 8-1, te je zadržala stopostotan učinak.

Sve je bilo riješeno već nakon 25 minuta jer je Belgija vodila sa 3-0. Trostruki strijelac za Belgiju bio je Dries Mertens, dva je zabio Romelu Lukaku, a po jedan su dodali Meunier, Eden Hazard i Carrasco.

U istoj skupini Bosna i Hercegovina je bila blizu pobjede u gostima kod Grčke. Gosti su poveli u 32. minuti. Pjanić je izveo slobodni udarac, a lopta se od stative odbila u vratara Karnezisa i završila u mreži. U nervoznoj utakmici s dva crvena kartona Grčka je izjednačila u petoj minuti sudačke nadokande golom Tzavellasa (90+5).

Europski prvak Portugal pobijedio je Latviju sa 4-1 uz dva pogotka Cristiana Ronalda.

Rezultati:

Skupina A

Francuska - Švedska 2-1 (Pogba 58, Payet 65/ Forsberg 55) - u petak

Bugarska - Bjelorusija 1-0 (Ivelin Popov 10)

Luksemburg - Nizozemska 1-3 (Maxime Chanot 44-pen/ Arjen Robben 36, Memphis Depay 58, 84)

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo

Skupina B

Mađarska - Andora 4-0 (Zoltan Gera 34, Adam Lang 43, Adam Gyurcso 73, Adam Szalai 88)

Švicarska - Farski otoci 2-0 (Eren Derdiyok 27, Stephan Lichtsteiner 83)

Portugal - Latvija 4-1 (Cristiano Ronaldo 28-pen, 85, William Carvalho 70, Bruno Alves 90+2/ Arturs Zjuzins 67)

Skupina H

Cipar - Gibraltar 3-1 ( Kostas Laifis 29, Pieros Sotiriou 65, Valentinos Sielis 87/ Lee Casciaro 51)

Belgija - Estonija 8-1 (Meunier 8, Mertens 16, 64, 68, Eden Hazard 25, Carrasco 62, Romelu Lukaku 83, 88/ Henri Anier 30)

Grčka - Bosna i Hercegovina 1-1 (Tzavellas 90+5/ Karnezis 32-ag)

19. travanj 2024 10:03