screenshot
IZNENAĐENJE U LAS PALMASU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. siječanj 2017. 09:32

Las Palmas je u 19. kolu Primere kod kuće odigrao 1:1 protiv Deportiva i tako se barem donekle oporavio od 'petarde' koju ima je 'bacila' Barcelona u prošlom kolu, no susret će ostati zapamćen i po detalju iz drugog poluvremena.

U 48. minuti kod rezultata 1:0 za Las Palmas iz nekog razloga upalile su se prskalice za zalijevanje terena i dobro 'oprale' sve igrače koji su tog ternutka bili na travnjaku.

Stadion Gran Canaria je često vruće gostovanje pa su se možda domaćini odlučili malo ohladiti vruće glave, a tko zna, možda i Marco van Basten odluči predložiti da se od sada uvodi pauza za zalijevanje terena i igrača...

20. travanj 2024 04:57