Screenshot
ZADOBIO TEŠKE OZLJEDE

Piše: HinaObjavljeno: 18. svibanj 2017. 01:05

Derbi grčkog nogometnog prvenstva između Panathinaikosa i PAOK-a prekinut je u 59. minuti nakon što su domaći navijači limenkom pive pogodili trenera gostujućeg sastava Srbina Vladimira Ivića.

Srpski stručnjak je završio u bolnici na šivanju s s posjekotinom na glavi.

Do prekida Panathinaikos je vodio 1-0 golom Marcusa Berga u devetoj minuti. U 21. minuti je isključen domaći vratar Oddiseas Vlachodimos, a u 55. minuti su i gosti ostali s igračem manje nakon što je 'pocrvenio' Amr Warda.

PAOK Coach Vladimir Ivic is beaten down...

Za PAOK je nastupio hrvatski reprezentativac Marin Leovac.

Bio je to dvoboj 2. kola Lige za plasman u Ligu prvaka. Olympiakos je osvojio naslov prvaka, a Panathinaikos, PAOK, AEK i Panionios razigravaju za još jedno mjesto koje vodi u kvalifikacije Lige prvaka, dok preostale tri pozicije vode u Europsku ligu.