Marco Luzzani/Getty Images / Getty Images
NAJVIŠI U SKOKU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 20. kolovoz 2017. 22:58

Dynamo Kijev je pobijedio Stal 4:1 u 6. kolu ukrajinskog prvenstva, a strijelac trećeg gola bio je reprezentativac Hrvatske Domagoj Vida.

Vida je poentirao u 41. minuti poslije ubačaj iz kuta za 3:0, a ostale pogotke za Kijevljane postigli su Besiedin (2.) i dva Kravets (26.,65.), dok je za Stal zabio Kuzyk u 54. minuti.

Hrvatskog braniča se glasno spominje u kontekstu transfera u Bešiktaš, pa je moguće da mu je ovo bio oproštajni gol za Ukrajince. Inače, na istoj utakmici se ozlijedio još jedan reprezentativac - Josip Pivarić nakon sudara u zračnom duelu i morao je napustiti igru nakon samo osam minuta.