Screenshot: Reddit
INTERNATIONAL CHAMPIONS CUP

Piše: HinaObjavljeno: 28. srpanj 2016. 18:51

U susretu International Champions Cupa (ICC), koji se održava već četvrtu godinu, Manchester City je u Pekingu pobijedio Borussiju Dortmund 6-5 boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Utakmica je nakon 90 minuta završila rezultatom 1-1. City je poveo golom Sergia Agüera u 79. minuti, a njemački doprvak je izjednačio u šestoj minuti sudačke nadoknade golom Christiana Pulišića.

Talentirani 17-godišnji veznjak je rođen u SAD, a unatoč željama oca i djeda da zaigra za Hrvatsku, prihvatio je poziv izbornika nogometne reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država Jürgena Klinsmanna.

Prilikom izvođenja kaznenih udaraca tri igrača Borussije (Passlack, Larsen, Merino) su bili neprecizni, dok su kod Cityja promašila dva igrača (Garcia, Sterling).

Cityju je to bila prva utakmica na International Champions Cupu, dok je Borussija prije šest dana u Šangaju deklasirala Manchester United 4-1.

26. travanj 2024 10:03