screenshot
LJUTITI MARIO

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. listopad 2017. 21:54

Mario Mandžukić neće po dobrome pamtiti gostovanje kod Udinesea. Naime, hrvatski je napadač u 26. minuti isključen na pomalo neuobičajen način.

Kod vodstva Juventusa 2:1 Higuain je ubacio loptu pred gol, a Mandžo dirnuo loptu i poslao je pored gola. No kod tog poteza dobio je udarac po nozi od desnog beka domaćina Alija Adnana.

Mladi Iračanin brzo je otišao prigovoriti Mandži aludirajući na to kako se Hrvat bacio te tako pokušao iznuditi penal.

Glavni sudac Daniele Doveri dao je obojici žuti karton. No, kada mu je pokazao prvi, Mandžo je nešto dobacio sucu, a ovaj mu istog trenutka pokazao i drugi žuti te crveni karton.

20. travanj 2024 10:10