REUTERS
LEKCIJA U SAD-u

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 28. srpanj 2016. 10:42

U sklopu International Champions Cupa, PSG je u Ohiou održao lekciju Realu, porazivši ga sa 3:1. Pogotke za momčad Unaija Emeryja postigli su Ikone i Meunier dva, dok je za Real iz 11 metara pogodio Marcelo.

Parižani su poveli već u 2. minuti kada je 18-godišnji Ikone sjajnim udarcem sa 13 metara pogodio mrežu. U 35. minuti Kovačić je grubo pogriješio, krivo dodao do Meuniera, koji je sa 20 metara neobranjivo pogodio za 2:0. Pet minuta kasnije Meunier pokušava nesebično dodati za Cavanija, no lopta se odbija, ponovno dolazi do njega, a on s pet metara lagano zabija svoj drugi gol.

U 45. Aurier je rukom u šesnaestercu blokirao Iscovu loptu, a siguran realizator s bijele točke bio je Marcelo.

Zidane je na poluvremenu promijenio svih 11 igrača, tako i Kovačića, a priliku je između ostalih dao i sinu Enzu. Ipak, Galacticosi nisu došli do promjene rezultata.

17. travanj 2024 16:30