Robert Pratta / REUTERS
NE ISPUŠTAJU PRVO MJESTO

Piše: HinaObjavljeno: 24. travanj 2017. 01:51

U derbiju 34. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je na gostovanju pobijedio Lyon 2-1 i vratio se na vrh Le Championnata.

Gosti su nakon prvog poluvremena vodili 2-0 golovima Radamela Falcaoa (36) i Kyliana Mbappea (44). Lyon je u 51. minuti smanjio golom Lucasa Tousarta, a u nastavku susreta imao još nekoliko lijepih prilika, no gosti su uspjeli obraniti vodstvo i osvojiti važna tri boda.

Danijel Subašić je branio za goste.

U ranije odigranom susretu St Etienne i Rennes su odigrali 1-1, međutim utakmicu su obilježili novi neredi navijača. Dvoboj na stadionu Geoffroy-Guichard igran je bez gledatelja zbog kazne koju je St Etienne dobio zbog divljanja navijača u nedavnom derbiju protiv Lyona.