Ivan Jurić
 Giuseppe Bellini/Getty Images
LAKA TRI KOMADA

Piše: HinaObjavljeno: 26. listopad 2016. 00:56

U prvoj utakmici 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, je kao domaćin svladala Milan s visokih 3-0 (1-0).

Domaće je u vodstvo doveo Nikola Ninković u 11. minuti, a taj je rezultat vrijedio sve do same završnice kada je prvo Juraj Kucka zabio autogol u 80. minuti za 2-0, da bi konačni rezultat postavio Leonardo Pavoletti u 86.

Milan je od 57. minute igrao s 10-oricom nakon isključenja Palette.

Mario Pašalić poraz Milana, koji je ovim porazom propustio zasjesti na vrh Serie A, odgledao s klupe za pričuve.

Milan je ostao treći na ljestvici sa 19 bodova, koliko ima i druga Roma, dok vodeći Juventus ima 21 bod. Genoa je ovom pobjedom skočila na sedmo mjesto sa 15 bodova.

U srijedu će igrati Chievo - Bologna, Fiorentina - Crotone, Inter - Torino, Juventus - Sampdoria, Lazio - Cagliari, Napoli - Empoli, Pescara - Atalanta i Sassuolo - Roma, dok će kolo u četvrtak zaključiti Palermo i Udinese.