Screenshot/Youtube
MAJSTORIJA NA PENALIMA

Piše: Toni RončevićObjavljeno: 28. srpanj 2016. 13:49

Najveće europske momčadi igraju međusobne utakmice na turnejama diljem svijeta, a ne manjka ni veličanstvenih poteza. Autor jednog takvog je slovački reprezentativac Juraj Kucka koji je prelijepom panenkom matirao Bayernova vratara Ulreicha i donio pobjedu AC Milanu.

Bayern Munchen i AC Milan su igrali u sklopu turnira International Champions Cup, a rezultat nakon 90 minuta bio je 3:3, pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca. Talijani su pobijedili 5:3 nakon raspucavanja, ali najljepši trenutak dogodio se nešto ranije. Kucka je izveo 11-erac u trećoj seriji i sjajnom panenkom zavrao Svena Ulreicha.

Potez vrijedan divljenja, a vrijedi dodati da je Kucka gol postigao i u regularnom dijelu utakmice, točnije u 62. minuti za 3:2 vodstvo svoje momčadi.

19. travanj 2024 18:09