Dean Mouhtaropoulos / Getty Images
SUBOTNJI DERBI

Piše: HinaObjavljeno: 28. listopad 2017. 18:03

U derbiju 10. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na svom Old Traffordu svladao Tottenham Hotspur sa 1-0 (0-0).

Jedini ali vrlo vrijedan pogodak na utakmici postigao je Martial u 81. minuti. Tottenham je u ovoj utakmici bio bez najboljeg igrača i motora momčadi Harryja Kanea, što se itekako odrazilo na igru londonske momčadi.

Nekoliko pravih prilika na obje strane vidjeli smo tek u drugom poluvremenu, kada je Morinho napokon odlučio krenuti malo ofenzivnije, ali gola nije bilo sve od ulaska Martiala u 73. minuti. Francuz je ove sezone triput ulazio s klupe i triput zabijao, a tako je bilo i ove subote, iako velike zasluge idu i asistentu Lukakuu, koji je sjajno glavom prebacio loptu u for mladom napadaču.

Drugi United sada ima 23 boda, dva manje uz utakmicu više od vodećeg gradskog suparnika Manchester Cityja, koji kasnije u subotu gostuje kod West Bromwich Albiona, dok je treći Tottenham ostao na 20 bodova.

20. travanj 2024 02:54