Getty Images
TRIJUMF U LIGA KUPU

Piše: Slobodna DalmacijaObjavljeno: 21. rujan 2017. 02:22

Konačno je i Everton stigao do pobjede, nakon četiri poraza i gol-razlike 0:12, račun je u utakmici Liga kupa platio Sunderland. Ronald Koeman izveo je kombinirani sastav na travnjak Goodison parka, a u početnoj postavio bio je i Nikola Vlašić. U pobjedi 3:0 Niksi je odigrao 81. minutu kada ga je zamijenio Aaron Lennon.

Nikola Vlašić sudjelovao je u akciji za prvi pogodak, upravo je on podvalio loptu za Klaassena od kojeg je se onda odbila i stigla do Calvert Levina koji je zakucao pored neodlučne obrane gostiju, piše Slobodna Dalmacija. I u kontranapadu kod drugog Vlašić je pratio Calvert Levina i bio spreman ako vratar Sunderlanda obrani taj udarac pospremiti otpadak u mrežu.

Inače, na Twitteru se ponovno pojavilo nekoliko izuzetno pozitivnih kritika vezanih za igru mladog Splićanina.

Problema nije imao niti Manchester United porazivši na Old Traffordu Burton Albion sa 4:1. ManU je sve obavio do poluvremena postigavši tri gola. Najbolji igrač utakmice bio je Marcus Rashford koji je zabio dva gola i dodao asistenciju.

Manchester City je na gostovanju porazio WBA 2:1 uz dva gola Leroyja Sanea.

Engleski prvak Chelsea je s 5:1 pregazio Nottingham Forest, a Arsenal se kod kuće mučio protiv Doncaster Roversa i na kraju slavio s minimalnih 1:0, zahvaljujući pogotku Thea Walcotta.