REUTERS/Darren Staples / REUTERS
PUNO GOLOVA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. kolovoz 2017. 17:42

Watford i Liverpool su remizirali 3:3 u 1. kolu Premiershipa na Vicarrageu.

Domaćin je odlično otvorio susret i poveo već u osmoj minuti golom Stefana Chuka Okake, nekadašnjeg talenta Rome. Gosti su izjednačili nakon brze i lijepe akcije koju je dovršio Mane u 29. minuti, ali samo tri minute kasnije Doucoure zabija za Watford.

U drugom poluvremenu Liverpool je puno bolji, od početka traži povratak i dvama pogocima u 55. odnosno 57. minuti (Firmino, Salah) dolazi do vodstva.

Kada je izgledalo da će osvojiti tri boda, duboko u sudačkoj nadoknadi u 94. minuti zabija Britos za 3:3. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta za Liverpool.

Jučer su prvenstvo otvorili Arsenal i Leicester, završilo je 4:3, pa su Englezi očigledno jako raspucani na početku natjecanja.

Watford vs Liverpool 3-3 All Goals Highlights... by smoki-bobi

25. travanj 2024 02:54