Action Images via Reuters / Tony O'Brien Livepic / REUTERS
TEŠKI DANI

Piše: HinaObjavljeno: 01. listopad 2016. 20:17

West Ham je u 7. kolu engleskog Premiershipa remizirao s Middlesbroughom 1:1 na domaćem travnjaku.

Gosti su poveli u 51. minuti preko urugvajskog napadača Christiana Stuanija, a konačnih 1:1 je postavio reprezentativac Francuske Dimitri Payet šest minuta kasnije te tako spasio Čekićare novog poraza.

Uoči utakmice se spominjao i otkaz Slavenu Biliću ukoliko West Ham ponovno izgubi, a ovim remijem bi trebao dobiti barem malo mira.

Njegova je momčad imala četiri poraza u nizu prije ogleda protiv Middlesbrougha, sa samo jednom pobjedom u prvih 6 kola.

Nakon poraza od Liverpoola i Arsenala, nogometaši Chelseaja u gostima su svladali Hull City sa 2-0, a strijelci su bili Willian (61) i Diego Costa (67).

Nogometaši Liverpoola izbili su na drugo mjesto prvenstvene ljestvice zahvaljujući 2-1 pobjedi na gostovanju protiv Swanseaja. Swansea je poveo preko Fera (8), no Liverpool je u nastavku preokrenuo rezultat golovima Firmina (54) i Milnera (84-11m).

Dan ranije Everton i Crystal Palace su odigrali 1-1.