Reuters / Phil Noble / REUTERS
LOPTANJE NA OTOKU

Piše: HinaObjavljeno: 06. studeni 2016. 18:45

Nogometaši Liverpoola preuzeli su vrh Premier lige nakon domaće pobjede u 11. kolu nad Watfordom od čak 6-1.

Momčad Juergena Kloppa "razbila" je Watford već u prvom dijelu, kada je bilo 3-0, a konačnih 6-1 bilo je dovoljno za preuzimanje prvog mjesta s bodom više od Chelsea te dva više od Citya i Arsenala. Također, Redsi su neporaženi već 12 utakmica zaredom u svim natjecanjima.

Hully City je kod kuće preokretom slavio protiv Southamptona s 2-1. Ranije su u derbiju Arsenal i Tottenham su na Emirates stadionu igrali 1-1, a "topnici" nisu uspjeli preuzeti vodstvo na ljestvici.

Derbi sjevernog Londona završio je bez pobjednika, Arsenal je poveo autogolom Kevina Wimmera u 42. minuti, a izjednačenje je Tottenhamu donio Hary Kane u 51. minuti iz jedanaesterca. Arsenal je pobjedom mogao biti prvi, a sada je tek četvrti, dok je Tottenham peti.