Reuters / Phil Noble Livepic
TKO JE TO MOGAO OČEKIVATI?

Piše: Igor KrištaforObjavljeno: 21. siječanj 2017. 16:23

Na Anfieldu je odigrana prva utakmica 22. kola Premiershipa i konačni rezultat ogromno je iznenađenje. Naime Swansea je pobijedio domaći Liverpool s 3:2.

Bila je to uistinu luda utakmica u kojoj su na poluvremenu mreže mirovale, a onda je uslijedila eksplozija i tri su gola postignuta u deset minuta.

Naime, do ovog kola posljednjeplasirana momčad premierligaške ljestvice povela je s 2:0 dvama golovima Fernanda Llorentea. Potom je Roberto Firmino uzvratio istom mjerom i zabio je dva gola u 55. i 69. minuti, da bi u trenucima kada su svi očekivali potpuni preokret uslijedio novi šok.

Naime, u 74. minuti je Gyfli Sigurdsson uz pomoć sretnog odbijanca zabio za 3:2 pobjedu Swanseaja, njihovu tek petu ovosezonsku.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu za poraženi Liverpool čije su šampionske ambicije pretrpjele težak udarac.

0-1 Fernando Llorente Goal 21.01.2017 HD by dailyfootballkick

0-2 Fernando Llorente 2nd Goal 21.01.2017 HD by dailyfootballkick

1-2 Roberto Firmino Goal - 21.01.2017 by FootballLiveGoals

Roberto Firmino Second Goal HD - Liverpool 2-2... by Live1Goals

2-3 Gylfi Sigurdsson Goal 21.01.2017 HD by dailyfootballkick