youtube
LA PRIMERA

BARCA MUKOM DO POBJEDE, ALI KAKAV JE POGODAK PRIMILA TO JE ČUDO Katalonce u završnici spasilo pojačanje od 40 mil. eura u koje nitko nije vjerovao

Piše: HinaObjavljeno: 16. rujan 2017. 20:15

Nogometaši Barcelone ostali su bodovno maksimalni i nakon 4. kola Primere nakon što su teškom mukom slavili kod Getafea s 2-1.

Kataloncima je pobjedu donio prinova Paulinho golom šest minuta prije kraja na dodavanje Messija. Klub iz predgrađa Madrida poveo je u 38. minuti prekrasnim volejem Japanca Gaku Shibasakija, a izjednačio je Denis Suarez u 68. minuti. Ivan Rakitić je igrao do 77. minute.

Ranije su u gradskom derbiju Levante i Valencia odigrali 1-1. Poveli su gosti preko Rodriga (31), a za Levante je izjednačio Enis Bardhi (41). Oba kluba iz Valencije su zasad neporaženi.

Barcelona vodi s 12 bodova, Real Sociedad ima 9 i utakmicu manje, a Real je tek 10. s pet bodova.

19. travanj 2024 23:34