Screenshot: YouTube
VRHUNAC VEČERI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. listopad 2016. 01:05

Real Madrid ostvario je superuvjerljivu 7:1 pobjedu u prvoj utakmici šesnaestine finala španjolskoga Kupa kralja na gostovanju kod trećeligaša Cultural Leonese.

Trener Madriđana Zinedine Zidane odlučio je u ovom susretu dati priliku nekolicini igrača iz drugog plana, poštedu su dobili Ronaldo, Bale i Benzema, nije bilo ni oporavljenika Luke Modrića, a Mateo Kovačić zaigrao je od 69. minute.

Gosti su poveli autogolom Zuiverloona u 6. minuti, a preostalih šest pogodaka postigli su Asensio (32. i 53.), Morata (46. i 56.), Nacho (68.) te Diaz u drugoj minuti nadoknade. Uzvrat je na rasporedu u nedjelju.