REUTERS
SPAS U ZADNJI ČAS

Piše: HinaObjavljeno: 20. kolovoz 2017. 00:27

Novi španjolski prvoligaš Girona ispustila je pobjedu protiv Atletico Madrida na startu Primere, budući da su u subotu nakon vodstva 2:0, i sa igračem više, na kraju remizirali 2:2.

Junak Girone bio je Cristian Stuani, koji je zabio oba gola, u 22. i 25. minuti. Situacija se za Atletico dodatno pogoršala u 67. minuti, jer je Antoine Griezmann dobio crveni karton.

Unatoč tome gosti su stigli do izjednačenja. Prvo je zabio Angel Correa u 78. minuti, a izjednačujući gol postigao je Jose Gimenez u 85. Hrvatski branič Šime Vrsaljko ostao je na klupi za pričuve Atletica.

Branitelj naslova Real Madrid otvara sezonu gostovanjem kod Deportiva u nedjelju, dok Barcelona dočekuje Betis.

REZULTATI:

Girona FC - Atletico Madrid 2:2 (Cristhian Stuani 22, 25, Angel Correa 78, Jose Gimenez 85)

Celta Vigo - Real Sociedad 2:3 (Maximiliano Gomez 22, 50, M. Oyarzabal 33, Juanmi 80, Willian Jose 88pen)