REUTERS/Sergio Perez / REUTERS
KRALJEVI SLAVILI KOD KUĆE

Piše: HinaObjavljeno: 24. listopad 2016. 00:48

U dvoboju 9. kola Primere Real je na Bernabeu slavio protiv Athletic Bilbaoa s 2-1 i preuzeo vodstvo na ljestvici.

Zidaneova momčad se bez ozlijeđenoga Luke Modrića jako mučila s Athleticom, a do pobjede su došli tek u završnici dvoboja. Real je došao u vodstvo već u 7. minuti pogotkom Benzeme, no Baski su izjednačili u 28. preko Merina. "Kraljevski klub" do pobjede je ipak došao u 83. minuti kada je iz gužve zabio Alvaro Morata. Mateo Kovačić je odigrao cijeli susret za europskog prvaka.

Također valja napomenuti kako je Cristiano Ronaldo nije upisao u strijelce, ali je stvorio nekoliko dobrih prilika. U većini njih je bio iznimno sebičan čime je dodatno navukao na sebe bijes navijača na Bernabeu. Ipak, srećom po njega 'kraljevski klub' ipak je stigao do tri boda.

Na ljestvici vodi Real s 21 bodom ispred Seville (20), Barcelone (19), Villareala (19) i Atletica (18).