REUTERS/Sergio Perez / REUTERS
ŠPANJOLCI SU IPAK POGRIJEŠILI

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. listopad 2016. 10:53

Nogometaši Reala su u nedjelju navečer u 9. kolu Primere na svom Bernabeuu pobijedili Athletic Bilbaoa s 2:1 i preuzeli vodstvo na ljestvici, ali Zidaneova se momčad itekako namučila bez ozlijeđenoga Luke Modrića.

Real je došao u vodstvo u 7. minuti pogotkom Benzeme, no Baski su izjednačili u 28. preko Merina. Kraljevski klub do pobjede je ipak došao u 83. minuti kada je iz gužve zabio Alvaro Morata, a španjolski su mediji primijetili zanimljivu situaciju kod pobjedničkog gola.

U trenutku kad je Morata zabio gol Ronaldo je podignuo ruku prema sucu kao da traži zaleđe za vlastitog suigrača.

Bila je to još jedna utakmica u kojoj se slavni Portugalac dobrano ispromašivao, ne bi mu bilo ni prvi put da ne slavi gol vlastitog suigrača, ali ne pamtimo da je ikada tražio poništavanje pogotka za vlastitu momčad, kako to sada tvrde španjolski mediji.

'Misterij' je riješen dan nakon utakmice pregledom starijih snimki na kojima Ronaldo pogotke slavi na identičan način kao kod Moratina gola. Što se točno dogodilo, procijenite sami.

23. travanj 2024 19:20