Damir Krajac / CROPIX / CROPIX
PRIMERA

Piše: HinaObjavljeno: 17. rujan 2017. 23:24

U 4. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Las Palmas je u nedjelju na domaćem terenu protiv Athletica iz Bilbaoa slavio sa 1-0, a strijelac je bio Loic Remy u 87. minuti.

Hrvatski veznjak Alen Halilović igrao je do 37. minute za Las Palmas, kada je napustio teren zbog ozljede. Do tada je bio prilično aktivan u napadačkim akcijama Las Palmasa, a u 6. minuti njegov udarac u gornji desni kut zaustavio je vratar gostiju.

Alaves je otpustio trenera Luisa Zubeldiju nakon poraza od Villarreala 0-3. Zubeldija je preuzeo Alaves u lipnju nakon odlaska Mauricija Pellegrina u engleski Southampton.

Zubeldija je na kormilu kluba izdržao samo četiri kola, a Alavés je posljednji sa četiri poraza i bez postignutog gola.

25. travanj 2024 11:52