Screenshot/ Youtube
NOGOMET NA VRHUNCU

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. listopad 2016. 21:12

Villarreal i Las Palmas odigrali su utakmicu 9. kola Primere, a domaćini su u posljednjim trenucima utakmice stigli do vrlo vrijede pobjede (2:1).

Gosti su prvi došli u vodstvo zaista fantastičnim pogotkom Kevina-Princea Boatenga u 32. minuti utakmice.

Boatengov udarac je sjajan sam po sebi, ali ono što pogodak čini posebno lijepim jest cijela akcija izvedena u stilu najvještijih nogometnih žonglera.

Tanausu je asistent, a Boatengu, bivšem članu Schalkea i AC Milana, to je bio treći pogodak sezone za Las Palmas koji zauzima 9. mjesto na ljestvici.

Do kraja utakmice domaćini su ipak usljeli okrenuti rezultat u svoju korist pogocima Sansonea iz jedanaesterca u 64. minuti, odnosno Bakambua u 92. minuti susreta.