REUTERS/Susana Vera / REUTERS
SERIJAL PROMAŠAJA

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 09. rujan 2017. 15:19

Real Madrid je odigrao utakmicu protiv Levantea, u sklopu 3. kola španjolskog prvenstva, a gosti koji su važili kao veliki autsajderi poveli su 1:0 pogotkom Ivija u 12. minuti. No, izjednačio je Lucas Vasquez u 36. minuti.

Levante je matirao Realovce u samo dva poteza - ubacili su iz auta, Ivi se snašao na 7-8 metara od vrata i iskoristio veliku dekoncentraciju u obrani Kraljeva za vodstvo gostiju.

Lucas Vasquez je zabio poslije jednog prekida, a asistirao mu je Sergio Ramos.

Hrvatski reprezentativci Luka Modrić i Mateo Kovačić nisu počeli susret jer ih Zinedine Zidane odmara za Ligu prvaka i ogled protiv ciparskog APOEL-a. Kovačić je ušao u igru u 72. minuti umjesto Vasqueza.

Dodajmo da su Realovci istrčali u kombiniranom sastavu bez još nekoliko standardnih prvotimaca, stvorili su puno prilika, briljirao je Levanteov golman Raul Fernandez, ali bio je to jedan od onih dana kada izostane realizacija.

Brazilski reprezentativac Marcelo je u 89. minuti zaradio crveni karton zbog udaranja suparničkog igrača.